Ne szégyelld az érzelmeidet!
Az, hogy hogyan kezeljük a belső világunkat, mindent áthat. Életünk minden aspektusát: azt hogy hogyan vezetünk, szeretünk. Az érzelmek a hagyományos nézet szerint vagy jók vagy rosszak, pozitívak vagy negatívak. Ez nagyon merev és mérgező hozzáállás. Ebben a kérdésben sokkal nagyobb rugalmasságra van szükségünk. Sokan vannak, akik elpalástolják az érzelmeiket, például elrejtik a fájdalmukat,…