Nem ciki az OKJ-s tanfolyam!
Valamiért elterjedt az a nézet, hogy aki nem megy főiskolára, egyetemre, az buta. Itt az ideje levetkőzni ezt az értelmetlen hiedelmet, és azokat is megbecsülni, akik az OKJ-s tanfolyamok mellé teszik le a voksukat. Téged is UFO-nak néznek a döntésed miatt? Ne hallgass azokra, akik szerint elherdálod a tehetséged, mert nem mész főiskolára, hanem…